Machem - płyny chłodnicze, do instalacji i kolektorów Płyny do instalacji i kolektorów Machem - aktualności Kalkulator przeliczeniowy Machem - kontakt
  Kontakt
MACHEM sp. z o.o.

56-100 Wołów
ul. Witosa 1
tel/fax 071 319 69 84
voip 0 399 219 382

biuro@machem.pl
machem@machem.pl
www.machem.plwizytówka

Odkamieniacze, inhibitory korozjiFirma Machem jest producentem specjalistycznych płynów do czyszczenia, zabezpieczania i konserwacji instalacji wymiany i transportu ciepła: instalacji c.o., wentylatorów, klimatyzatorów, chłodni i urządzeń grzewczych. W trosce o środowisko naturalne i bezpieczeństwo użytkowników produkowane przez nas wyroby poprzez zastosowanie odpowiednich składników i technologii spełniają wymagania dotyczące ochrony środowiska.


ODKAMIENIACZE

Płynne preparaty usuwające szybko i dokładnie kamień kotłowy z instalacji i urządzeń do wymiany ciepła. Zawierają substancje chroniące materiały konstrukcyjne przed korozją.

Termstone

Płyn do profesjonalnego usuwania kamienia kotłowego w układach grzewczo-chłodzących, wymiennikach, instalacjach c.o. . Doskonale nadaje się do usuwania rdzy, zacieków, osadów z mydła w profesjonalnych elementach wykonanych ze stali nierdzewnej.
Specyfikacja Termstone

Termstone EKO

Płyn do profesjonalnego usuwania kamienia kotłowego w układach grzewczo-chłodzących w przemyśle spożywczym. Doskonale nadaje się do usuwania rdzy , zacieków , osadów z mydła w profesjonalnych elementach sprzętu kuchennego wykonanych ze stali kwasoodpornej. Usuwa skutecznie kamień w urządzeniach AGD.
Specyfikacja Termstone Eko

Neutral T

Płyn do neutralizacji pozostałości kwasowych po procesie usuwania kamienia kotłowego w układach wymiany ciepła szczególnie we wszelkiego typu przemysłowych układach grzewczo-chłodzących. Posiada właściwości antykorozyjne.
Specyfikacja Neutral T


INHIBITORY KOROZJI

Płynne mieszaniny inhibitorów korozji do układów wodnych i wodno- glikolowych zabezpieczające instalacje przed korozją, procesem powstawania osadów oraz przed rozwojem życia mikrobiologicznego.

Inhibitor BST

Inhibitor na bazie soli potasowych kwasów organicznych, benzotriazoli oraz stabilizatorów rezerwy alkalicznej i pH. Idealny do układów wymiany ciepła gdzie jako medium zastosowano glikol monoetylenowy lub propylenowy. Nie zawiera fosforanów, azotanów, krzemianów i boranów.
Specyfikacja Inhibitor BST

Inhibitor T

Inhibitor na bazie zasad organicznych stosowany do wodnych instalacji wymiany ciepła. Zabezpiecza układ przed korozją i stabilizuje odczyn pH. Może być również stosowany do układów glikolowych. Nie zawiera fosforanów, azotanów, krzemianów i boranów. W swojej ofercie posiadamy także preparaty do dezynfekcji i czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
Specyfikacja Inhibitor T


TERMSEPT "DR.OK" - PREPARAT DO DEZYNFEKCJI I CZYSZCZENIA

Preparat do dezynfekcji i czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Skuteczny środek biobójczy, usuwa grzyby oraz pleśnie, likwiduje nieprzyjemny zapach, daje długotrwały efekt.
Specyfikacja TERMSEPT